23/05/2013
EIA WSIP May 19 Final Draft Cleared for Public Consultations.
23/05/2013
Raporti Final i Workshopit me Pronaret_Janar2013.
23/05/2013
Final Analytical Report_clearENG_January2013.
HOME » Prezantimi 
Furnizimet me ujė i fshatrave tė Komunės Golem (shtesė kontrate)

Ne shumen 420,319,978 Leke
Zbatuar nga DPUK, ne Durrės

Zbatimi filloi me 2015. Mbaron mė 2017.
Ecuria e projektit
Ky projekt do tė pėrfshijė ndėrtimin e rrjetėve tė ujėsjėllsave tė fshatrave tė Komunės Golem, ėshtė i domosdoshėm pasi rrjetet eksitues janė tė amortizuara, si pasojė nuk i pėrgjigjet tė gjitha kėrkesave tė banorėve pėr furnizim me ujė te pijshėm.

Ecuria e punimeve ka arritur nė 80% tė saj.

Drejtoria e Përgjithshme e Ujësjellës Kanalizime
Adresa: Rr: "Sami Frashëri", Nr.4
Tiranë, Shqipëri
Tel & Fax +355 4 2256091

Kėshilli i Ministrave
Ministria e Transportit dhe Infrastrukturės